Pohání nás vášeň pro technologie

Lukáš & Martin — kamarádi v životě i v podnikání,
které spojuje láska k elektrotechnice. Poznáte to hned!

Kdo jsme

Příběh oneo

V roce 2012 jsme založili firmu oneo s odhodláním přinést kvalitní elektroinstalační služby do Ústí nad Labem a jejího okolí. Od té doby pečlivě rozšiřujeme kompetence a reputaci. Základ naší práce tvoří odhodlání překračovat hranice a proto díky vynikajícímu spojení dálnicí D8 poskytujeme služby nejen doma, ale také v Praze.

Odborná zručnost a náš přístup

Po studiu na technické univerzitě v Liberci jsme se, inspirováni zkušenostmi z Londýna, Francie a Finska, vydali do světa elektroinstalací s vášní a znalostmi. Naše společnost, kterou spoluzakládali dva inženýři s hlubokým technickým porozuměním, nejde jen o elektro. Jde o náš závazek ke komunikaci, spolehlivosti a odbornosti. Jsme pyšní na naši schopnost dorozumět se s našimi dodavateli a zákazníky v anglickém jazyce, čímž nabízíme unikátní možnost porozumět jejich potřebám na globální úrovni. S naší schopností instalovat špičkové technologie se zaměřujeme na komplexní elektroinstalace, které mění způsob, jakým lidé vnímají své domovy.

Zákazníci první

Ve společnosti oneo nevěříme v pouhé uspokojení potřeb našich zákazníků. Věříme v překročení jejich očekávání. Získáváme si jejich důvěru nejen svými technickými znalostmi a schopností poskytnout funkční řešení, ale i díky naší schopnosti naslouchat a poradit. Nejde nám pouze o dokončení projektu; jde nám o vytvoření partnerství, kde naši zákazníci mohou spoléhat na naši spolehlivost, komunikaci a dodržení termínů. V našem týmu věříme, že spokojení zaměstnanci jsou klíčem k spokojeným zákazníkům, a proto jsme zavedli nadstandartní benefity pro naše pracovníky, jako jsou 13. a 14. plat a firemní oblečení, abychom zajistili, že náš tým je řádně oceněn a motivován, což se projevuje v kvalitě naší práce pro naše zákazníky. Společnost oneo je víc než jen elektroinstalační firma; jsme tým odborníků, kteří jsou zaujati transformací domovů a firem našich zákazníků pomocí nejnovějších technologií.

Efektivní & zodpovědně volené energetické technologie.

Martin Pelák

Zakladatel společnosti oneo. S více než desetiletou zkušeností a nadšením pro technologie nabízí kvalitní služby a unikátní odborné poradenství, které vaše projekty přivede k životu.

Lukáš Čermák

Spoluzakladatel oneo, je technický vizionář s vášní pro inovace. S bohatými zkušenostmi ze studií a praxe přináší do našeho týmu hluboké technické znalosti a kreativní řešení. Jeho schopnost porozumět složitým potřebám zákazníků a poskytnout jim jedinečné řešení je klíčem k našemu úspěchu.

Pilíře oneo

Špičkové technologie

Používáme technologie a prvky pouze od špičkových dodavatelů. Prvky chytré domácnosti & sítě odebíráme od rakouské firmy Loxone. Klimatizace a tepelná čerpadla od firmy Daikin, Samsung nebo LG. Prvky zabezpečení převážně od české firmy Jablotron a fotovoltaiku od holandské firmy Victron.

Vášeň pro elektro

Martin i Lukáš mají oba vzdělání v oboru elektrotechniky. To ale není to hlavní. Hlavní je jejich vášeň a zapálení pro nové technologie v této oblasti. Rádi prozkoumají cokoli nového a až novou technologii řádně otestují, teprve poté je nasazují svým zákazníkům.

Široký záběr

Firma oneo nabízí služby pro malé i velké zákazníky. Bez problémů si poradíme s kolosem typu SŽDC i s malým rodinným domem, který potřebuje nainstalovat nabíječku pro elektromobil. V přístupu k práci a kvalitě prvků neděláme žádné rozdíly.

Záruka i následnost

Na naši práci poskytujeme záruku 5 let. Už při instalaci nových prvků myslíme na jejich další rozvoj. Když technologie pokročí, sami nabídneme možná vylepšení a zasadíme je do už funkčního systému. Nemusíte pořizovat všechno hned, vaše chytrá domácnost může růst s vámi.