Hledáme nové kolegy

Zažehněte s námi jiskrnou kariéru

oneo-ukazka-kariera-01

Efektivní & zodpovědně volené energetické technologie.

Aktuálně volné pozice

Revizní technik

Přijmeme revizního technika do našeho týmu! Hledáme zkušeného odborníka, který zajistí kvalitní revize elektroinstalací a bude spolupracovat na našich rozsáhlých projektech. Nabízíme stabilní pracovní podmínky, možnost profesního růstu a přátelské pracovní prostředí.

Elektrotechnik

Jsme na cestě k rozšíření našeho týmu elektrotechniků! Pokud máte zkušenosti v oboru elektroinstalací a jste vášnivým profesionálem, přidejte se k nám. Nabízíme zajímavé projekty, možnost odborného rozvoje a příjemné pracovní prostředí. Připojte se k nám a podílejte se na transformaci domovů a firem našich zákazníků.

Loxone programátor

Hledáme talentovaného Loxone programátora! Jestliže máte zkušenosti s programováním chytrých domácností a vášeň pro inovace, tuto pozici hledáme právě pro vás. Nabízíme stimulující pracovní prostředí, možnost kreativity a příležitost pracovat na špičkových projektech. Přidejte se k nám a společně vytvářejme chytrá a efektivní řešení pro naše zákazníky.

Buďte oneo

Připojte se k oneo a buďte součástí týmu, který posouvá hranice technologií. Nabízíme nejen konkurenceschopné platy a benefity, ale i prostředí plné inovací a inspirace. U nás budete mít příležitost nejen rozvíjet své dovednosti, ale také být tvůrcem inovativních řešení, která mění způsob, jakým lidé žijí a pracují. Společnost oneo je místo, kde vaše práce má smysl, a vaše snahy jsou viděny a oceněny. Přijďte k nám a buďte součástí našeho úspěšného týmu, který staví budoucnost.